Project Scorpio dostane vylepšený ReCore

ReCore

Remastre hier z minulej generácie nám pomaly začali prekážať a teraz chce to isté spraviť aj Microsoft. On totiž pripravuje remaster ReCore: Definitive Edition pre Project Scorpio.

Aspoň to vyplýva z čerstvo získaného ratingu, ktorý sa objavil v databázi nemeckej USK. To je agentúra, ktorá podobne ako PEGI a ESRB udeľuje ratingy hrám a pýta si za to peniaze, kvôli čomu sú ceny hier také, aké sú. Teda USK na tom nemá až taký podiel ako celoeurópska PEGI, ktorá takto viaže putá nezávislým vývojárom a núti ich predávať krabicovky napríklad za 40€. Ale o tom inokedy.

Inak si totiž nevieme vysvetliť, prečo by Microsoft získaval rating na „Definitive Edition“ pre hru, ktorá vyšla minulý rok a ktorá ani nemá žiadne DLC. Alebo žeby sa chystalo niečo, čo ešte nebolo odhalené? Ktovie. Rating je, platforma Xbox One je taktiež potvrdená a onedlho tu je E3.

ReCore Definitive Edition

via NeoGAF

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *