GTA VI sa bude údajne odohrávať vo Vice City a Južnej Amerike

Vice City Xbox
Od vydania Grand Theft Auto V ubehlo neuveriteľných 6 rokov a to bol dostatok času na to, aby Rockstar začal pracovať jednak na nových hrách a jednak na rozšírení GTA. Lenže ako už vieme, s tým DLC to nevyšlo tak celkom podľa predstáv a logický krok je, že Rockstar začne pracovať na novom dieli.

Nové pokračovanie GTA by mohlo byť podľa všetkého prinajmenšom zaujímavé. Objavil sa totiž leak, ktorý vraví, že Rockstar sa vráti do Vice City. Ikonické mesto, ktoré mnohým z nás pripomína klasiku 80-tych rokov a neóny, by tak malo byť konečne po veľmi dlhej dobe späť. Pripomíname, že hra, ktorá sa odohrávala vo Vice City naposledy, vyšla na PSP v roku 2006, teda ubehlo 12 rokov od vydania.

BEZ NÁŠHO POVŠIMNUTIA NEZOSTAL ANI MÓD GTA VICE CITY 2.

Zaujímavým prekvapením je, že hra by sa mala odohrávať poprvýkrát na dvoch miestach naraz. A okrem Vice City navštívime aj Južnú Ameriku. A tu sa naskytá zaujímavé prepojenie s minulosťou. Totiž, Rockstar už v San Andreas ukazoval časy v rôznych lokáciách sveta, ktoré okrem SA, Vice City a Liberty City poukazovali aj na Londýn, Tokyo a Bogotu. Práve tá je hlavným mestom Kolumbie, štátu známeho predovšetkým vďaka kokaínu a Pablovi Escobarovi. Takže existuje šanca, že comeback na Floridu by sa nezaobišiel bez ikonického historického zasadenia.

Takou zaujímavosťou v reportáži tiež je, že titul by mal ponúknuť poprvýkrát aj ženskú hlavnú postavu. Či bude jediná alebo uvidíme aj ďalšie postavy, po vzore GTA V, ešte uvidíme. A rovnako tak uvidíme, či sa uniknutá správa ukáže ako pravdivá. Rockstar by mal totiž, podľa úniku, uviesť titul v roku 2022. Alebo možno o rok neskôr, ako to je u Red Dead Redemption 2.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. ivam píše:

    gta vice city bola najlepsia hra vsetkych cias.preto sa uz velmi tesim na gta6 do ktorej sa rockstar games opat vrati.podla najnovsich informaci by mohla hra vyjst do roku 2020 az 2022,ale to cakanie rozhodne bude stat za to,uvidime ake prekvapenie si pre nas rockstar pripravi.

  2. ivam píše:

    gta vice city kludne moze konkurovat aj najnovsim gta, pretoze vo vice city su legendarne misie a hudba 80 rokov.je v tej hre strasne vela dobrich prvkov,ale samozrejme ma tato hra aj svoje minusy oproti novsim vydaniam gta.a preto verim ze ich rockstar v gta6 napravi. velmi sa na gta6 tesim ale najviac sa tesim ze sa rockstar vrati do vice city.verim ze si fanusikovia pridu na svoje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *