Dan Houser je rád, že Rockstar nevydáva GTA 6

GTA VI
Na internete dnes už ľahko nájdete podvrhy o GTA 6 a zatiaľ čo Rockstar ho doteraz nekomentoval, jeho spoluzakladateľ Dan Houser je rád, že Grand Theft Auto 6 nevychádza v týchto dňoch.

V pomerne dlhom rozhovore vysvetlil, že momentálna politicko-kultúrna atmosféra nepraje hrám ako GTA 6„Nevieme, čo by sme vlastne s GTA 6 robili, keďže by sme ľudí nahnevali čímkoľvek, čo by sme spravili. Ako intenzívna liberálna progresia, tak intenzívny konzervativizmus sa dnes prejavujú vo veľmi militantnej podobe. Je to strašidelné a zároveň záhadné, pritom obe občas prerastajú do absurdných rozmerov. Je ťažké satirovať tieto veci. Niektoré veci, ktoré vidíte, už same prekonávajú satiru. Hra by bola stará po 2 minútach, veci sa menia tak rýchlo,“ tvrdí Dan Houser v rozhovore pre britský GQ Magazine.

Dodáva, že Red Dead Redemption 2 je v dnešnej dobe vhodnejšou hrou aj z dôvodu, že stavia viac na vážnosti a históriu prezentuje aj s pomocou moderných hodnôt. Odohráva sa v čase, kedy začalo vznikať ženské hnutie, čo vo výsledku rozšíri svet Red Dead Redemption 2 o zaujímavé postavy. Dodáva ale, že Rockstar v hre určite nebude prezentovať 100% presnú históriu. Tvrdí, že to nie je možné.

via GQ Magazine

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *