Leak: Najvyššia budova v Crackdown 3 má 1,2km

Crackdown 3 Horizontal
Po komplikovanom vývoji sa Crackdown 3 konečne blíži k cieľovej čiare a vďaka leakerovi menom Klobrille sa dozvedáme milé novinky.

Klobrille uvádza, že Crackdown 3 je hra, ktorú si určite treba vychutnať na Xbox One X alebo na naozaj výkonnom PC. Veľmi veľký podiel na tom majú predovšetkým náročné efekty výbuchov a neónov, ktoré nájdeme všade po meste New Providence. Samotné mesto je podľa slov leakera obrovské. Oproti Pacific City je dvojnásobne veľké a najvyššia budova v hre má neuveriteľných 1,2km. Okrem toho v meste nájdeme 1 000 zbierateľných orbov.

Hra tiež využíva Skills for Kills systém, v ktorom budú hráči naberať na sile v závislosti od toho, koľko toho v meste zabijete. Platí, že s väčším skillom sa mení aj vzhľad brnenia, ktoré nosia Agenti. Hra má pozostávať z dvoch kľúčových častí, na ktorých pracujú rôzni vývojári. Sumo Digital má na starosti Kampaň, ktorá sa dá prechádzať solo, ale aj v online co-ope pre štyroch hráčov. Druhú časť predstavuje Wrecking Zone multiplayerový režim, na ktorom pracuje štúdio Ruffian Games. Režim si podľa leakera zachoval 100% deštrukciu prostredia.

Samotná hra beží v komiksovej grafike v natívnom 4K a využíva vylepšenú HDR technológiu v Unreal Engine 4. Hra teda beží na rovnakom engine ako ďalšie exkluzivity vrátane Sea of Thieves, Killer Instinct alebo Gears of War 4.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár