Crash Bandicoot vyjde na Xbox One a Nintendo Switch 10. júla

Crash Bandicoot N Sane Trilogy
Nintendo počas práve prebiehajúceho Direct livestreamu potvrdil, že Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy zamieri na ďalšie platformy vrátane Nintendo Switch. Stať satak má 10. júla/července.

Krátko na to však na správu zareagoval samotný Activision, ktorý súčasne potvrdil, že hra vychádza v rovnaký deň ako na Switch, tak aj na Xbox One a PC, kde bude dostupná cez Steam. To je, vzhľadom k rastúcej orientácii na Battle.net, celkom prekvapivé. Activision súčasne s ohlásením zverejnil nový trailer s názvom Wumpa for Everyone, ktorý prezentuje, že Crash Bandicoot patrí nám všetkým.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Už se těším. Díky za info. Moc ?

  2. tomi.maky píše:

    Konečne už sa neviem dočkať 🙂 .. a hlavne ma prekvapilo že na pc to pôjde cez STEAM .. skôr som čakal že to na pc dajú cez Xbox Anywher .. .ale oto lepšie že to bude cez STEAM .. a systémové požiadavky na pc sa asi ešte nevedia ??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *