Crash Bandicoot pobeží v 4K HDR na Xbox One X

Crash Bandicoot N Sane Trilogy
Activision doplnil nočné ohlásenie Crasha Bandicoota o dodatočné informácie, ktoré potešia hráčov na Xbox One X a Xbox One S.

Activision vo svojej tlačovej správe totiž nepriamo potvrdil, že sa hráči môžu tešiť na Fur-K, alebo inak povedané, 4K. Pre zaujímavosť, hra na PS4 Pro bežala v 1440p pri 30fps. Či sa dočkáme rovnakého alebo dvojnásobného frameratu, ešte nie je známe. No už vieme, že Crash Bandicoot dostane podporu HDR, o čom svedčí oficiálny obal hry. Na ňom tiež svieti nápis Xbox One X Enhanced, čo vlastne potvrdzuje tieto a možno ešte ďalšie vylepšenia pre 6-teraflopového škorpióna od Microsoftu.

Activision ďalej uvádza, že remaster ponúka unifikovaný systém savov a checkpointov, možnosť hrať ako Coco alebo plnú podporu analógových páčiek. Ako už ohlásil Activision skôr, tak Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy vychádza 10.7.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy Xbox One

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    to bude asi hromada sonytrapákov podrážděná až uvidia 4k hdr na xboxonex verzii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *