Jarný update prinesie AMD FreeSync aj na Xbox One S

AMD FreeSync
Microsoft začína testovať ďalšie novinky z pripravovaného jarného updatu a zároveň ohlásil novinky, ktoré potešia majiteľov Xbox One S a Xbox One X.

Presnejšie ide o dávnejšie ohlásenú podporu pre AMD FreeSync displeje, ktorá bola ohlásená už skôr v spojitosti s Xbox One X. Podľa Antala Tunglera z AMD je však táto technológia v príprave pre Xbox One S, čo Tungler prehlásil v debute oživeného podcastu Inside Xbox. Podpora FreeSync tiež môže úzko súvisieť s podporou 1440p rozlíšenia, ktoré je rozšírené práve na herných monitoroch.

Ďalšou chystanou novinkou, ktorá bude dostupná už čoskoro v update pre Alpha Insider kruh, bude možnosť aktivovať Auto Low Latency Mode po pripojení k podporovaným monitorom. S týmto režimom konzola automaticky mení nastavenie displeja po zapnutí hry. Ďalšou novinkou je chystaná integrácia Twitteru, ktorá umožní hráčom automaticky nahrávať obsah na Twitter – čo zahŕňa aj screenshoty aj záznamy. Hráči takisto ocenia tlačidlo Search v menu Guide.

Microsoft tiež v najbližšej aktualizácii opraví problém, ktorý pri inštalácii hier môže zobrazovať až 300% stav inštalácie.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár