Everspace pobeží v 4K už tento týždeň

everspace
Štúdio Rockfish malo už minulý rok v pláne obohatiť Everspace o podporu Xbox One X. Patch bol však nakoniec odložený na jar 2018 – presnejšie na tento týždeň.

Aktualizácia Everspace dorazí 16. marca/března a podľa slov vývojárov dostane Xbox One X najlepšiu konzolovú verziu hry. Ponúkne natívne 4K pri 30fps. K dispozícii tiež bude režim, v ktorom hra pobeží v 1080p 60fps. Ďalšie oznámené vylešpenia zahŕňajú vylepšené LOD detaily, lepšie tiene, shadery, osvetlenie a celkovú kvalitu vizuálnych efektov.

Rockfish zároveň potvrdil, že v uplynulých týždňoch preportoval hru na PS4 a od 29. mája/května bude hra dostupná aj tam. Nebude chýbať ani podpora PS4 Pro, avšak na rozdiel od Xbox One X tu hra bude využívať checkerboarding. Znamená to, že hráči na One X si vychutnajú hru s krajším obrazom a to aj v prípade druhého spomínaného režimu – 60fps.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *