Far Cry 5 približuje svoje mikrotransakcie

Far-Cry-5-Key-Art
Len krátko pred vydaním Far Cry 5 odhaľuje Ubisoft celkom zásadné novinky – ak nemáte radi mikrotransakcie.

Ubisoft potvrdil, že hra bude ponúkať mikrotransakcie. Výkonný producent hry, Dan Hay, však tvrdí, že nebudú mať veľký dopad na gameplay. Hra bola totiž navrhnutá tak, že všetko, čo sa dá kúpiť za reálne penize, sú len kozmetické doplnky a skôr má takéto riešenie šetriť čas ľuďom, ktorí si chcú vychutnať obľúbené veci ihneď, ale nemajú veľa času na hranie hier. Okrem toho bola celá hra navrhnutá tak, aby bola bohatá na odmeny. Pôjde teda o podobný systém, aký vidíme v AC Origins. Tam sa dajú legendárne itemy získať aj za herné peniaze u potulného chlapca menom Reda. Stoja 3000 drachiem, čo v neskoršej časti hry znamená celkom zanedbateľnú sumu.

Zároveň sa dozvedáme o tom, že aj keď Far Cry 5 sa dá hrať aj offline. Znamená to, že celú kampaň môžete prejsť celkom sami, offline, bez pomoci svojich parťákov z Xbox Live. Existuje tu však aj multiplayer a co-op režim, no tie už vyžadujú zlaté členstvo, internetové pripojenie, a kamarátov. Príbeh sám o sebe je o partii civilistov, ktorí sa vzbúria proti kultu Eden’s Gate, ktorý si sprivatizoval celú Hope County. Pripomíname len, že hra vychádza 27. marca/března na Xbox One, PS4 a PC. Tiež má ponúknuť vylepšenia na Xbox One X, ktoré zahŕňajú vyšší framerate a rozlíšenie.

via Destructoid

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *