PUBG Mobile si už môžete stiahnuť z Google Play alebo App Store v angličtine

PUBG Mobile
Tencent Games zareagovali na obrovský úspech čínskeho vydania PUBG Mobile aj za hranicami Číny a tak vydali oficiálnu anglickú verziu hry.

PUBG Mobile je dostupné na stiahnutie celkom zadarmo v App Store, respektíve v obchode Google Play. Podľa vydavateľa má verzia pre iPhone veľkosť iba necelých 900MB. Nutno však povedať, že sa jedná o veľkosť inštalácie a tak sa môže veľkosť hry v závislosti od zariadenia líšiť. Pokiaľ ide o kompatibilitu, Tencent sa snaží podporovať čo najširšie spektrum zariadení a tak na hranie stačí iPhone 5s s iOS 9. Samozrejme sú podporované aj iné zariadenia – iPad Air, iPad mini 2, iPad Pro alebo iPod touch 6. generácie.

Takisto, pokiaľ ide o Android, je kompatibilita veľmi široká. Stačí mať Android 5.1.1 alebo novší, 2GB RAM a vďaka tomu je podporovaných vyše 500 zariadení. Nutnosoťu je internetové pripojenie, ale to asi nikoho neprekvapí, keďže ide o multiplayer.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Level Infinite
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár