Phil Spencer: Nové info o Crackdown 3 už čoskoro!

Crackdown 3 Horizontal
Microsoft minulý rok potešil a krátko nato sklamal hráčov, keď sa dátum vydania 7. novembra/listopadu ukázal pre Crackdown 3 ako nereálny. Spoločnosť sa za to ospravedlnila a sľubovala, že ide už o posledný odklad.

Spoločnosť vtedy vysvetlila, že Crackdown 3 je jednoducho náročná hra a keď ju Microsoft pred pár rokmi ohlásil, neuvedomil si, koľko práce a vrások na čele vývojárom spôsobí. A preto sme len sporadicky o nej počuli, hovorilo sa o prezentácii hry na E3, k čomu došlo nakoniec až na E3 2017 pri ohlásení Xbox One X. Odklad je však také nútené zlo – hráči síce potešení nebudú, ale Microsoft chce priniesť hotový produkt, ktorý bude fungovať presne podľa očakávaní.

Zahŕňa to predovšetkým technológiu Cloudgine, ktorú pred niekoľkými týždňami kúpil Epic od Microsoftu. Vtedy sa začalo hovoriť o možnom zrušení hry, čo ale nie je pravda, čo potvrdzuje aj nový tweet Phila Spencera. Phil Spencer prehlásil, že v dohľadnej dobe budeme počuť o hre opäť. V reakcii na obavy istého hráča s prezývkou BlackBeltGaming povedal, že vývojári majú plán a tím intenzívne pracuje na tom, aby ju dokončil v aktuálne stanovenom deadline.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *