MIcrosoft končí s programom Xbox Live Rewards, nahradia ho Microsoft Rewards

Xbox Logo
Microsoft v rámci rozsiahlych zmien, ktorými momentálne prechádza, oznámil aj zánik programu Xbox Live Rewards. Spoločnosť sa ho totiž rozhodla včleniť do zjednoteného programu Microsoft Rewards, ktorý bude hlbšie prepojený s portfóliom služieb Microsoftu.

Program Microsoft Rewards bude totiž okrem hier zahŕňať aj filmy, TV seriály, vyhľadávania cez Bing a nákupy cez Microsoft Store. Oproti tomu program Xbox Live Rewards sa sústredil výhradne na aktivitu užívateľa v hernej sfére. V súvislosti s touto premenou dôjde aj k prechodu z kreditov a MyVip Gems na odmenové body alebo lokálnu menu. Všetka “hotovosť”, ktorú má užívateľ vo svojom Xbox Live Rewards programe, bude po 31. máji/květnu presunutá na účet Microsoft Account. Program Microsoft Rewards bude spustený o dva týždne neskôr, 15. júna/června. Nutno tiež dodať, že novinka sa týka prioritne US regiónu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár