Moonlighter: Keď sa Zelda stane manažérkou predajne

Moonlighter
Na Xbox One zamieri ďalšia zeldovitá hra. Tentoraz je ňou indie titul Moonlighter, kde budeme sledovať príbeh Willa, dobrodružného majiteľa obchodu z mestečka Rynoka. Majiteľ obchodu sníva o tom, že sa raz stane hrdinom a to sa mu možno podarí čoskoro.

Počas archeologického výskumu pri mestečku Rynoka totiž výskumníci objavili zbierku brán, ktoré vedú do iných svetov a dimenzií. V nich na dobrodruhov čakajú poklady, o akých sa im ani len nesnívalo, ale aj nepriateľov, proti ktorým je treba bojovať. Získané zlato a poklady je možné predávať, nastavovať im cenu, ďalej sa dá najať personál obchodu a tiež sa dá upgradovať obchod. Čiže nielen, že si hra berie inšpiráciu z klasickej Zeldy, ak ide o gameplay, ale tiež sa tu stretneme s tycoonom. Preto je treba občas dávať pozor aj na zlodejov, ktorí nemajú problém ukradnúť váš sortiment.

Hra vychádza najmä ako digitálna hra, a to 29. mája/května za cenu 20 dolárov na Xbox, PC a PS4. Pre fanúšikov krabicoviek ale bude k dispozícii Signature Edition vydanie, ktoré obsahuje fyzický disk, dvojstranný medajlón, plagát a želé príšerku, ktorú môžete mačkať pri premýšľaní nad svojou obchodnou stratégiou. Hra tiež bude dostupná na Windows Store, ale nie je jasné, či pôjde o Play Anywhere titul.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *