Fortnite dostal veľký update s Port-a-Fort, režimom 50v50 a ďalšími novinkami

Fortnite
Fortnite: Battle Royale sa dočkalo novej veľkej aktualizácie, ktorá poteší hráčov viacerými novinkami a návratom režimu 50v50.

Po novom sa tak do hry vráti epický súboj medzi dvomi partiami hráčov s počtom 50 hráčov, v ktorej sa bude rozhodovať o víťazstve jedného z tímov. Oba tímy začínajú na svojich vlastných autobusoch, čiže dôjde k ešte väčšiemu roztrúseniu hráčov po celej mape hneď na samom začiatku matchu.

Epic Games ďalej priniesli Port-a-Fort, teda prenosné pevnosti, ktoré sú určené pre hráčov, ktorí nie sú až tak dobrí v stavaní opevnenia v hre. Aby to ale hráči nezneužívali, port-a-fort bola klasifikovaná ako epický item a tak ho nájdete len z času na čas. V inventári je však možné ich mať maximálne 5. Prenosná pevnosť má 3 poschodia, dvere a je kompletne kovová, takže môže rozhodnúť o víťazovi a porazenom.

Ďalšou novinkou je cross-platform synchronizácia V Bucks. Prémiové peniažky z hry sa tak synchronizujú medzi konzolou, PC a mobilom. Pre Epic Games je to spôsob, ako obísť Apple daň, teda 20% podiel, ktorý si Apple učtuje na mikrotransakciách a iných predajoch z App Storu. Fortnite je pritom momentálne dostupný iba na iPhone a iPad. Na PC a konzole potom pribudol aj Replay systém, s ktorým si môžete pozrieť svoje zápasy z rôznych uhlov a s rôznymi kreatívnymi funkciami.

Ďalšou veľkou novinkou je optimalizácia loadingu na Xbox One, kde by malo dôjsť k zrýchleniu až o 30 sekúnd. A to je len jedna z viacerých opráv, ktoré do Fortnite: Battle Royale prináša veľký update 3.5.

 

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár