Mixer uzatvára partnerstvo s profesionálnou platformou Lightstream Studio

Lightstream Studio on Mixer
Ako môžete spraviť svoj livestream ešte lepším? Tak, že začnete používať profesionálne riešenie! A jedno takéLightstream Studio, dnes ohlásilo partnerstvo so službou Mixer.

Lightstream Studio funguje ako webová platforma, ktorá umožňuje pridávať do streamu rôzne vrstvy dodatočného obsahu, ako sú obrázkyoverlay alebo prestrih medzi kamerami. Navyše je službu možné prepojiť s aplikáciami tretích strán StreamLabs, StreamJar alebo Tipeeestream. Platforma je navyše dostupná úplne zadarmo, presne tak ako Mixer. Pristupovať sa k nej však dá len cez prehliadač na PC, Macu alebo tablete. Pre mobilné zariadenia je potom dostupná samostatná webová aplikácia.

Partnerstvo je od dnešného dňa dostupná pre streamerov, ktorí majú status Mixer Partner alebo Mixer Pro. Spravovať ho je možné v nastaveniach streamovacej služby, v Manage Channel. Zatiaľ však len ako beta.

Lightstream Studio

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. KoubecX píše:

    Parááááda!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *