NieR: Automata sa blíži na Xbox One

NieR Automata
Príbeh B2 si za posledný rok a dva mesiace stihli vychutnať hráči na PC a PS4 a už čoskoro tak budú môcť učiniť aj hráči na Xbox One. Ako totiž odhalil francúzsky portál Jeuxvideo.com s odvolaním na svoje zdroje, NieR: Automata sa blíži na Xbox One.

Zdroj oboznámený s plánmi štúdia Platinum Games a vydavateľa Square Enix potvrdil, že vývoj Nier: Automata pre Xbox One je v plnom prúde. Dokonca (a to nie je prekvapením) sú v príprave aj dodatočné grafické vylepšenia pre Xbox One X a očakávame, že na tejto konzole bude hra vyzerať najlepšie zo všetkých. Hra bola pritom vnímaná ako exkluzivita pre PlayStation 4, ale je faktom, že si Sony za hru nezaplatilo.

V skutočnosti to bola len ďalšia ukážka akejsi tradície, kedy japonskí vydavatelia hier aktívne podporujú domáci trh a teda aj domáce platformy. Vďaka tomu sa tešia PS4 aj Nintendo Switch veľkému množstvu JRPG a iných orientálnych titulov.

via JeuxVideo.com

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *