Code Vein vyjde zrejme už v júli

Code Vein
Ešte minulý rok to po ukočení trilógie Dark Souls vyzeralo, že hráčov v blízkej dobe nečakajú žiadne ťažké hry. Hráčov preto potešilo, keď na E3 Bandai Namco ohlásilo Code Vein a ešte väčšiu radosť spôsobil ohlásený remaster prvého Dark Souls pre súčasné konzoly.

Ten vychádza už v druhej polovici mája/května a hráči tak budú mať zhruba dva mesiace na to, aby roztrieskali svoje ovládače a pritom prešli hru. Práve v júli/červenci by totiž podľa fínskeho distribútora 3H Distribution Oy mala vyjsť hra Code Vein, ktorá bola predstavená minulý rok na Xbox E3 konferencii. Za zmienku stojí, že podľa distribútora má hra vyjsť v krabicovej podobe pre konzoly, ale nespomína PC.

Vďaka tomu je možné, že počítačová verzia bude distribuovaná čisto digitálne. Nebolo by to ani prekvapením, keďže krabicovky na PC už prakticky nikto nekupuje. Ukážkovým príkladom je aj vydanie hier Call of Duty: WWII a Destiny 2, ktoré na PC obsahovali doslova len papierový kotúč s vytlačeným CD kľúčom.

via Game Reactor

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *