RAGE 2 predvádza apokalypsu, autá aj sk***ene veľké zbrane

RAGE 2
Bethesda pred malou chvíľou zverejnila oficiálny gameplay trailer pre chystanú post-apokalyptickú akciu RAGE 2.

O vývoj hry sa postarala dvojica štúdií, id SoftAvalanche Studios, čo je celkom prekvapivé, keďže hry tohto štúdia vydávali najmä Square Enix. A ak netušíte ani teraz, kto to je, tak sú to tvorcovia Just Cause, ktorí sa neskôr sami presvedčili, že im nerobí problém preniesť ich typický štýl aj do postapokalyptického sveta. Ten priniesli už raz v hre Mad Max a zdá sa, že podobnú receptúru použili aj pri RAGE 2.

To sa odohráva vo svete, ktorý sa zotavuje zo zrážky s asteroidom. Jeho náraz nastolil chaos, rozpútal anarchiu a princípy spoločnosti dávno vymizli. V tomto svete platí len toľko, že silnejší vyhráva. V boji a spolupráci s alianciami alebo kmeňmi je každá pomoc užitočná. Hráči budú mať k dispozícii autá, mechanické stroje a, slovami tvorcom, sk***ene veľké zbrane. Áno, je to narážka na BFG z DOOM-u a možno ho uvidíme aj v hre. A streľbu z pohľadu prvej osoby!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *