Battlefield V dostal prvý teaser, marketingové práva má Microsoft

Battlefield V
Tak, ako má Sony momentálne marketingové práva na sériu Call of Duty, tak má práva na Battlefield Microsoft. Už predošlý diel, Battlefield 1, bol prezentovaný na evente, kde sme sa niekoľkokrát stretli s logom Xbox One a správou, že hru si užijeme už o pár dní skôr vďaka službe EA Access.

Zdá sa, že výnimkou nebude ani nový diel, pomenovaný Battlefield V. Naznačuje to čerstvo zverejnený teaser od DICE, ktorý nám dáva vôbec prvý pohľad na gameplay a vidíme v ňom menu. Podľa neho to dokonca vyzerá, že hra sa bude odohrávať skutočne počas druhej svetovej vojny. Vo vrchnej časti obrazovky môžeme vidieť anglickú a nemeckú vlajku. Tým pádom začíname mať prehľad o tom, kde sa bude bojovať. A je tým pádom možné, že aj tu okúsime vylodenie v Normandii.

Viac o hre uvidíme už pozajtra, 23. mája/května, kedy má EA naplánovaný oficiálny reveal hry, kde odhalí všetky dôležité informácie. Už v predstihu ale potvrdil, že hra ponúkne nové zasadenie a prinesie singleplayerovú kampaň v podobe režimu War Stories.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *