Dočkáme sa Call of Duty: Modern Warfare 4?

Call of Duty Modern Warfare 2
Activision nevydal ešte ani tohtoročné Call of Duty a už sa hovorí o tom ďalšom. Potvrdenie skorších fám o absentujúcej kampani zanechalo rozporuplné reakcie a zatiaľ čo niektorí sa z hry tešia, iní to prirovnávajú k zatĺkaniu klincov do rakvy CoD. Chýbajúca kampaň ale nemusí byť smerodajná.

Portály Gaming Intel a Charlie Intel zverejnili správy o tom, že štúdio Infinity Ward pracuje na Call of Duty: Modern Warfare 4. Ak by sa správy potvrdili, hru uvidíme koncom budúceho roka na už tradičnej zostave Xbox, PlayStation a PC. Rozhodne potešujúca je správa, že hra ponúkne tradičnú singleplayerovú kampaň. Súčasne s ním by hra mala ponúknuť aj režimy multiplayer, Zombies a v kartách je aj battle royale mód.

Zaujímavée je aj to, že do štúdia Infinity Ward prestúpilo niekoľko vývojárov z Respawnu, ktorý vyvíja Titanfall pre EA, podieľa sa na novom Star Wars VR projekte a založili ho práve odpadlíci z IW. Dôvod ich odchodu nie je jasný, ale môže s tým súvisieť skutočnosť, že EA kúpila Respawn.

via VG247

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *