PES 2019 odhalilo prvých 7 líg

PES 2019 Pro Evolution Soccer
Konami začína odhaľovať detaily k PES 2019: Pro Evolution Soccer a súčasťou dnešného ohlásenia bolo predstavenie siedmich líg vrátane jednej exkluzívnej.

Tou exkluzívnou bude ruská Premier Liga, čo je celkom príznačné vzhľadom k čoskoro prebiehajúcim majstrovstvám sveta, ktoré sú vôbec prvými majstrovstvami konajúcimi sa v Európe od roku 2006. Okrem toho bude v hre prítomná aj dánska Superliga, belgická Jupiler Pro League, švajčiarska Raiffeisen Super League, škótsky Ladbrokes Premiership, argentínskej Superliga Quilmes Clásica a portugalská Liga NOS. Celkovo bude v hre 9 líg a na odhalenie zvyšných dvoch si nejaký čas počkáme.

PES 2019 bude už pri launchi ponúkať niekoľko štadiónov vrátane Camp Nou a exkluzívneho Allianz Parku. Neskôr po vydaní majú byť pridané aj nové štadióny aj partnerské kluby.

PES 2019 prináša tiež niekoľko grafických vylepšení. Hra bude využívať poslednú verziu Enlighten softvéru pre realistické vizuálne efekty, ako aj globálne osvetlenie a tieňovanie. PES sa tak tento rok dočká vylepšenej grafiky a rozhodne prospeje podpora 4K HDR na Xbox One X, ako aj PS4 Pro. Vydanie je naplánované na 30. augusta/srpna. Dostupná bude ako v štandardnej, tak špeciálnej Beckham edícii.

PES 2019 New Leagues

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár