Aký obsah ponúka Battlefield V (Deluxe Edition)?

Battlefield V Deluxe Edition
Na rozdiel od Black Ops 4, nový Battleield V vyjde hneď v dvoch edíciách. Štandardná edícia vychádza 19. októbra/října a hráči dostanú v podstate len prístup k základnej hre, ktorá obsahuje singleplayerové War Stories, procedurálnu co-op kampaň Combined Arms a nakoniec aj masívne multiplayerové boje v Grand Operations. Ale čo Deluxe edícia?

O obsahu deluxe edície síce EA na svojej stránke neinformovala, ale vďaka listingu v Microsoft Store sa detaily o Deluxe edícii hry dostali von. Hneď v prvom rade je tu skorý prístup. Ak si hru kúpite ako Deluxe edíciu, budete si ju môcť zahrať už o tri dni skôr, teda 16. októbra/října. Pripraviť sa však treba aj na kopu ďalších digitálnych bonusov pre obe launch frakcie – britskú SAS nacistických Fallschirmjägerov.

Prvým bonusom je 5 sád Paratrooper outfitov. Tieto sady budú obsahovať nové skiny zbraní, vzory kamufláže, výbavu na hlavu a nové maľby na tvár. Hráči si môžu týchto 5 sád zvoliť z ponuky 8 pri štarte hry. Inou novinkou sú Špeciálne zadania. Britské budú inšpirované skutočnými útokmi britov na nemecké letecké základne, kým nemeckí Fallschirmjägeri budú brániť letiská v Severnej Afrike. Opäť ide o úlohy inšpirované skutočnými udalosťami. Deluxe edícia navyše k nim obsahuje Štartovné zadania. V nich si hráči preskúšajú svoje schopnosti na bojovom poli a za svoj výkon budú patrične odmenení formou customizačných itemov. Hráči tiež dostanú 20 content dropov rozdávaných na týždennej báze. Behom necelých 5 mesiacov tak hráči dostanú jeden customizačný doplnok.

Predobjednávkové bonusy potom zahŕňajú prístup do otvorenej bety Battlefield V, 1 dodatočný Special Soldier Set a okamžitý prístup k 5 zbraniam z Battlefield 1.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Rado píše:

  deluxe, takže zase totálne sračky za kopu peňazí. Nech si naserú hoši. Ešte uvidím či BF 5 kúpim pri vydaní, alebo v poriadnej zľave, lebo tie pálky za ochudobnený multiplayer nechcem.

 2. Peter píše:

  celkovo prekolorizované akoby na niečom fičali ako nemenovaný maliar Vincent 😀 ale nie môže to byť dobré jediné z čím som mal problém už v I Battlefielde že zbrane nekorešpondujú z realitou ako kde a kedy boli použite resp. sú zbrane vymyslene a hybridné to sa mi nepáči ak niekto robí 2 sveto tak nech poriadne a nie mix všetkého …

  • Jaromír Miko píše:

   Vincent Van Gogh, neboj na neho sa GDPR dávno nevzťahuje ? mne sa napríklad nepáči brit s katanou alebo že tam borec udrží MG42 v jednej ruke a ešte s ňou aj strieľa pritom jak ide po chrbte dohora ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *