Red Dead Redemption 2 odhaľuje predobjednávkové bonusy

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 vychádza tento rok a Rockstar, ktorý sa nemusí obávať komerčného neúspechu, prepadol trendu predobjednávkových bonusov.

Aj Rockstar tak plánuje odmeniť ľudí, ktorí si predobjednajú Red Dead Redemption 2 cez Xbox Store, špeciálnymi bonusmi. Zahŕňa to štyri bonusy, ktoré získate kúpou do vydania hry 26. októbra/října. Tie zahŕňajú balíčky The War HorseThe Outlaw Survival Kit, peniaze do príbehového režimu Red Dead Redemption 2 a bonusových 500 000 GTA$ na okamžité využitie v GTA Online. Ak si hru objednáte do 31. júla/července, dostanete ešte exkluzívnu mapu pokladov do príbehového módu.

Zaujímavé je tiež, že Microsoft začal prijímať predobjednávky na Red Dead Redemption 2 predbežne. Spoločnosť už medzitým túto stránku stiahla. Ako som spomenul už vyššie, hra vychádza na konzoly 26. októbra/října a bude vylepšená pre Xbox One X a PS4 Pro. Aké vylepšenia ale hra ponúkne, nie je v tejto chvíli jasné.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *