Jurassic World Evolution môže časom získať podporu Play Anywhere

Jurassic World Evolution
Zatiaľ čo nový Jurský svet vstupuje do kín dnes, na hru si ešte pár dní počkáme. Jurassic World Evolution od štúdia Frontier Development vychádza na Xbox One, PC a PS4 budúci týždeň.

U hry nás tiež zaujalo, že okolo nej bolo pred vývojom pomerne ticho oproti iným očakávaným titulom. Napriek tomu sa ale dostali na svet informácie, že sa na hre podieľa aj Jeff Goldblum a že Jurský svet nebude žiadna casual záležitosť. Práveže sa drží toho hlavného pravidla: Čo sa môže pokaziť, pokazí sa. Len dúfame, že to neznamená problémy s hrou samotnou.

Jurassic World Evolution ale ešte na poslednú chvíľu potvrdzuje niektoré správy. Komunitný manažér Bo Marit a výkonný producent Gary Richards odpovedali na niekoľko spojených s podporou vychytávok od Microsoftu. Tou prvou je, samozrejme, podpora konzoly Xbox One X. K tomu len jedno: 4K HDR. Zaujímavý je ale pohľad tvorcov na Xbox Play Anywhere. Pri vydaní ho tvorcovia neplánujú zaviesť, ale na základe spätnej väzby hráčov sa môže toto rozhodnutie zmeniť.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

3 komentáre

  1. Rado píše:

    ja by som uvítal coop režim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *