EA nečakane zapla servery Skate 3 po dvoch rokoch

Skate 3
Za aktuálnou popularitou Skate 3 nestojí nik iný, než youtuber PewDiePie, ktorého videá dokázali znovu obnoviť záujem o hru tak, že EA musela začať hru znovu predávať. Niet preto divu, že ju neskôr pridala aj do spätnej kompatibility a EA Access na Xbox One, a že dokonca hru vylepšila pre Xbox One X.

V týchto dňoch EA nečakane, bez akéhokoľvek ohlásenia, znovu zapla servery Skate 3, vďaka čomu môžu hráči sťahovať parky a ďalší obsah vytvorený ostatnými hráčmi. Servery boli pritom oficiálne „nadobro“ vypnuté v roku 2016 a tak už nikto nerátal s tým, že by ich EA ešte niekedy zapla. Nemožné sa ale stalo skutočným a hráči sa podľa vlastných slov začínajú vracať aj tam, kde to posledné dva roky zývalo prázdnotou.

Dôvodov pre nečakané zapnutie serverov môže byť niekoľko. S vysokou pravdepodobnosťou to súvisí s obrovskou popularitou a EA sa chce takto možno zavďačiť fanúšikom za neobvykle dlhoročnú podporu. Existuje ale ešte jedna možnosť. Objavilo sa tvrdenie, že by to mohlo súvisieť s chystaným Skate 4, ktoré by mohlo byť predstavené už na EA Play konferencii túto sobotu. Alebo to môže súvisieť s tým, že chce EA zistiť, akú veľkú komunitu by nová hra mohla mať predtým, než sa naplno pustí do jej vývoja.

via Gamespot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár