Dark Souls 3 malo skutočne obsahovať režim battle royale

Dark Souls III
Dávnejšie sme si zhrnuli výber tých najabsurdnejších predstáv o hrách, v ktorých by sa mohol objaviť režim battle royale. Pravda, jedná sa o reálne myšlienky, ktoré do éteru vypustili ľudia, ktorí zjavne nemali dostatočný prehľad o hrách, ktorým tento režim „odporúčali“. V zozname sme spomenuli aj sériu Dark Souls. Prekvapilo nás ale, že FromSoftware to raz myslelo vážne.

Prehlásil to dataminer Lance McDonald, ktorý je známy svojim skúmaním súborov (a pátraním po odstránených veciach) z hier Dark Souls a Bloodborne. Podľa neho malo Dark Souls III obsahovať režim Battle Royale. V súčasnosti vieme iba o názve režimu a tak je otázne, ako mohlo BR v Dark Souls vyzerať, fungovať a koľko sa doň mohlo pripojiť hráčov. Na druhú stranu to ani nevadí, ak berieme do úvahy to, že by išlo o festival zabíjania.

Režim bol na koniec z hry odstránený a o jeho existencii sa dozvedáme vyše dva roky po vydaní.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *