Animal Crossing to síce nie je, ale už tento mesiac dostaneme Castaway Paradise na Xbox

Animal Crossing ostane navždy Nintendo exkluzivitou, to ale neznamená, že sa podobné tituly nemôžu dostať na iné platformy! Už koncom mesiaca vychádza na Xbox One hra Castaway Paradise, ktorá sa inovatívnou sériou inšpiruje.

Hry sú si vo veľa veciach podobné, otázkou ostáva, či sa aj tu berie na vedomie systémový čas, teda čas strávený mimo hry. V Castaway Paradise hráči vstúpia do priateľského sveta vhodného pre všetky vekové skupiny a to ako po grafickej stránke, tak po stránke casual gameplayu. Nepôjde o žiadnu akčnú hru, ale o celkom oddychový titul, podobný, akým je napríklad Stardew Valley. V hre tiež budeme zažívať rôzne ročné obdobia alebo špeciálne udalosti spojené s nimi, ako je Veľká noc alebo Vianoce. A o čo vlastne ide?

V podstate budujete svoje mestečko na ostrove s tým, že máte možnosť do detailu upravovať svoje domy po stránkach ako sú napríklad rôzne druhy nábytku, podlahy alebo tapety. Postavičky majú k dispozícii množstvo oblečenia vhodného na rôzne udalosti alebo obdobia, takže im nebudú chýbať ani karnevalové prevleky alebo elegantné oblečenie na večierky či outdoorové oblečenie. A nechýbajú ani také veci, ako možnosť vybudovať si menšie futbalové ihrisko.

Castaway Paradise vychádza 31. júla/června.

Castaway Paradise
Castaway Paradise
Developer: Stolen Couch Games
Price: 12,98 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *