Microsoft pojme Gamescom 2018 v menšom štýle

Xbox Logo
Po doposiaľ najväčšej Xbox E3 konferencii môžeme čakať iba taký “lajtový” Gamescom 2018 veľtrh. Kým po minulé roky tu boli organizované konferencie, na ktorých Microsoft priblížil detaily k dostupnosti Xbox One X alebo k zrušenej hre Scalebound, tento rok si tu užijeme najmä hry.

Spoločnosť už potvrdila, že nás čaká špeciálna epizóda Inside Xbox na veľtrhu v Kolíne. Epizóda Inside Xbox bude vysielaná 21.8. o 16:30 stredoeurópskeho času, pričom bude vysielaná cez Mixer, Twitch, YouTube a Facebook. Tím Xbox vraví, že môžeme očakávať najmä nové bundle a príslušenstvo, niekoľko noviniek k chystaným hrám a možno pár prekvapení. V rámci Mixeru bude dostupný v Hale 8 populárna HypeZone LIVE zóna, v ktorej sa účastníci budú môcť zúčastniť turnajov v battle royale a dokonca si v prípade víťazstva odniesť väčšie odmeny. Pre ostatných bude samozrejme dostupný livestream cez Mixer.com.

Najväčším prekvapením pre účastníkov veľtrhu však bude možnosť zahrať si 25 chystaných hier. Medzi dostupnými majú byť aj také ako Forza Horizon 4, Ori and the Will of the Wisps, novinky z chystaného DLC Daybreak Pack do State of Decay 2 alebo nový režim PUBG pre Xbox One. Tento bude vôbec poprvýkrát hrateľný práve na Gamescome.

Súčasťou prítomnosti Xbox na Gamescome bude aj Xbox FanFest, ktorý sa bude konať 23. augusta/srpna. Viac informácií o lístkoch a chystaných špeciálnych aktivitách sa máme dozvedieť v blízkej budúcnosti. Takisto sa odporúča sledovať #XboxFanFest na sociálnych sieťach, aby sme mali čo najväčší prehľad.

No a v neposlednom rade sa aj na Gamescome otvoria brány Xbox Official Gear Shopu. Jedná sa o oficiálny obchod s merchandisom, ktorého ponuka zahŕňa napríklad čiernobiele XBOX mikiny alebo kovový odznačik s logom platformy, aký nosí napríklad Major Nelson. Dostupný však bude aj merchandise prezentujúci série ako Halo, PUBG alebo Gears of War.

Xbox Official Gear

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *