Fortnite dnes vyšiel na Android, podmienkou je vlastniť Samsung

Fortnite BR
Po dlhých mesiacoch vyčkávania sa Fortnite dostal konečne na mobily s Androidom. Má to však háčik. Victory Royale dnes zažijú len užívatelia Samsungu.

Hra vyjde, podobne ako na iPhone, ako uzavretá invite-only beta. Podmienkou však je to, že hru dostanú iba ľudia s kompatibilným mobilom Samsung Galaxy. K nim patrí samozrejme aj nový Galaxy Note9, ktorý bol predstavený iba včera večer a ponúka hromadu noviniek. Jednou z nich bude aj predobjednávkový bonus v podobe 15 000 V-Bucks pri predobjednávke telefónu, ktorý sa predáva od 999€.

V prípade Fortnite: Battle Royale sa však jedná o časovú exkluzivitu. Hoci hra nebude dostupná, aspoň nie spočiatku, v Google Play, titul bude neskôr podporovať aj telefóny ako Google Pixel, Razer, Asus a LG. Tam by mohla byť hra dostupná už v nasledujúcich dňoch, kým na telefóny HTC, Lenovo a Sony sa dostane v dohľadnej budúcnosti. Prakticky samozrejmosťou by mal byť crossplay medzi jednotlivými platformami vrátane PC, Xbox One a Nintendo Switch.

Fortnite Cross-Play Lobby

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *