Minecraft dostáva dva nové bundle

Minecraft Better Together
Zatiaľ čo Super Duper Graphics Update pre Minecraft je v nedohľadne, Mojang uviedol na trh dvojicu nových bundlov hry. Tieto balenia prinášajú okrem základnej hry aj prístup ku skinom a mikrotransakciám.

Hneď prvým balením v ponuke je Minecraft Starter Collection. Tento balíček za cenu 29,99€ ponúka okrem základnej hry 700 Minecoinov, čo je prémiová mena určená na nakupovanie obsahu v Minecraft Store. Nutno dodať, že všetok obsah zakúpený cez mikrotransakcie sa viaže na váš účet a teda je možné ho používať bez ohľadu na platformu (vynímajúc PlayStation a Java verziu hry). Súčasťou balenia je aj takzvaný Starter Pack, ktorý zahŕňa štyri DLC balíčky textúr. Menovite to sú Greek Mythology Mash-Up PackPlastic Texture PackSkin Pack 1Villains Skin Pack.

V ponuke je ale aj druhá verzia. Minecraft Master Collection za cenu 49,99€ ponúne okrem vyššie spomenutého Starter Packu aj 1000 Minecoinov a tzv. Creator’s Pack. Ten tvorí pre zmenu 6 balíčkov textúr, minihier a hotových máp vytvorených poprednými moddermi. Zahŕňajú Adventurer’s DreamWinter Mini-Games od Noxcrew, PureBDcraft od BDcraft, Pastel Skin Pack od Eneija a Wildlife: Savanna od PixelHeads. V ňom dokonca môžete jazdiť na džípe!

Minecraft Master Collection
Minecraft Master Collection

Minecraft Master Collection

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Ten řecký svět vypadá nádherně. Mám zakoupený, jako procházka je fajn, jenže… stále čekám na Super duper grafiku…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *