Sea of Thieves: Forsaken Shores dostalo nový kinematický trailer a dátum vydania

Sea of Thieves Forsaken Shores
Pirátsku MMO už čoskoro čaká update, ktorý rozšíri svet o úplne nový región. Aktualizácia Forsaken Shores pre Sea of Thieves má vyjsť ešte tento mesiac, 19. septembra/září.

Hlavnou náplňou aktualizácie bude úplne nový región Devil’s Roar, ktorý bude mimoriadne nebezpečný. Sú tu činné sopky, z ostrovov chrlí popol a láva a aj samotná voda sa môže občas zohriať tak, že sa v nej piráti uvaria. Hráči preto určite ocenia člny, s ktorými budú môcť plávať aj tam, kde by sa nezmestili s veľkou loďou. Update však nebude len o novom regióne.

Medzi novinkami máme uvidieť aj možnosti Take AllDeposit All, čo podstatne urýchli prácu s inventárom a sudami, keďže teraz bude možné brať a vkladať veci naraz, nie po kusoch. Na záver je tu dostupný aj nový kinematický trailer, o ktorom môžeme povedať, že sa naozaj podaril!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *