Uzavretý beta test Sea of Thieves prebehne už na konci mesiaca

Sea of Thieves
Po niekoľkých rokoch uzavretých alpha testov Sea of Thieves vystúpilo z tejto fázy vývoja a prešlo do bety, kde už len vývojári vyladia existujúce vlastnosti a pripravia hru na vydanie.

Ešte predtým ale budeme mať možnosť zahrať si hru v uzavretej bete, ktorá potrvá od 24. do 29. januára/ledna. Servery budú mať otvorené brány už od rána teda od 8:00 a 29. januára/ledna sa uzavrú zase o 9:00 ráno. Beta bude dostupná pre všetkých, ktorí sa prihlásili do Insider programu pred 1. decembrom/prosincom 2017 alebo si hru predobjednali. Ak si si hru predobjednal v obchode, pre prístup si musíš predbežne redeemnuť Black Dog Pack predobjednávkové DLC.

Sea of Thieves samozrejme podporuje Xbox Play Anywhere a cross-play, takže beta test prebieha na Xboxe aj PC. V prípade, že hráč splnil všetky podmienky, hra sa stiahne do zariadenia už 24 hodín pred otvorením serverov. Čo ale rozhodne poteší, je, že uzavretá beta už nie je pod NDA a hráči môžu streamovať alebo screenshotovať betu Sea of Thieves.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Harbi píše:

    Pekne az na to ze som sa skusal do nej prihlasit asi 10x a sni raz neposlali kod

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *