Predvoj k Sea of Thieves: Anniversary Update je dostupný už teraz

Sea of Thieves Anniversary Update

Ešte pred vydaním veľkej výročnej aktualizácie vydalo Rare menšiu s veľkosťou 5,1GB na Xbox One X a PC a 3,4GB na Xbox One a Xbox One S.

Aktualizácia prináša niekoľko noviniek, ktoré súvisia s opravou hry, ale zároveň prináša niekoľko absolútnych prekvapení. Duke napríklad ponúka tri nové aktivity, ktoré sa dajú kúpiť za 5 doubloonov. Pôjde o rôznorodé Mercenary Voyage questy pozostávajúce z niekoľkých úloh v oblastiach The Devil’s Roar a Shores of Plenty. Pre hráčov, ktorí už dosiahli status Pirátskej legendy, je k dispozícii ešte tratia, Gilded Mercenary Voyage of Legends. Táto sa však dá prejsť len raz.

Duke tiež ponúka Reaper’s Run of Shipwreck Bay, teda úlohu za 5 doubloonov. A áno, pri tejto úlohe je treba rátať s konkurenčnými pirátskymi posádkami. Aby toho nebolo málo, ešte pribudla Reaper’s Mark Challenge. Hráči si musia na loď zavesiť vlajku s červenou lebkou, za čo pri plnení Reaper’s Run of Shipwreck Bay zabezpečia prístup k titulu Legendary Reaper of Shipwreck Bay a The Shipwreck Reaper.

Duke tiež bude po obmedzený čas predávať kozmetické itemy ako sú plachty Shipwreck Reaper, nová Mercenary mušketa či sniperka Mercenary Eye of Reach.

Pri príležitosti prvého výročia sú tiež v obchodoch v hre dostupné po určitý čas dva exkluzívne itemy v hodnote 320 zlatiek: čiapka Golden Sailor’s Hat a delá Golden Sailor’s Cannon. Zároveň každý hráč, ktorý počas uplynulého roka začal hrať Sea of Thieves, dostane meč Captain Bones‘ Original Pirate Cutlass. Hráči, ktorí počas prvého roka dosiahli status Pirátskej legendy, dostanú zároveň Golden Legendary sadu itemov pozostávajúcu z krígľa, gájd, muškety, plachiet, trupu a hlavy.

V hre je po novom aktívna aj nový raid v pevnosti Molten Sands vo vulkanickom regióne. Na Xbox One tiež hra začala podporovať chatpad, klávesnicu a myš. Na spustenie chatu je treba stlačiť „T“ tlačidlo. V oblasti Arches sa pre zmenu začala objavovať nová kamenná formácia, o ktorej sa viac dozvieme v budúcnosti. Update taktiež opravuje kopu problémov, ktoré súvisia napríklad so zmenou zbraní

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *