Sea of Thieves už prekonalo 10 miliónov hráčov

Sea of Thieves 10 Million Players Milestone

Sea of Thieves sa od svojho vydania v marci/březnu 2018 veľmi zmenilo. Hra získala nové hrozby, nové frakcie, nový režim Arena, príbehové questy aj nové možnosti poškodenia lodí.

Navyše, Sea of Thieves bolo prvou veľkou hrou, kvôli ktorej si hráči predplácali službu Xbox Game Pass. Bola to totiž prvá hra, ktorá vyšla v tejto službe „Day One“, čiže v deň vydania. Hráči tak získali prístup k plnej hre bez toho, aby si ju museli kupovať, no aj napriek tomu si hru podľa Microsoftu zakúpilo mnoho ľudí.

Vo výsledku sa však dostupnosť hry na Xbox One a Windows 10, v krabicovej forme aj v predplatnej podobe, postarali o zaujímavé čísla. Dnes tu máme jedno z nich: hru dnes pokorila 10 miliónov hráčov, vďaka čomu si posilnila status najsilnejšej novej hry od Xbox Game Studios v tejto generácii konzol.

Producent hry Joe Neate sa poďakoval komunite za to, ako pomohla formovať hru a taktiež sa poďakoval každému, kto si hru zahral. Štúdio tiež oznámilo, že už budúci týždeň vydá update Legends of the Seas, ktorým si štúdio Rare poctí komunitu hry. Aktualizácia okrem iného obsahuje exkluzívne plachty a emote inšpirované dosiahnutým mílnikom, ktoré sa dajú odomknúť hraním v čase od 15. do 22. januára/ledna 2020. Update vychádza v stredu 15. januára.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

 1. Rado píše:

  10 mil tam, nasrať. Po tom ako kopa pcgum hraje SOT, je hra v 1-2 ľudoch nezmysel. Čo PC hráč to na 99% dement. Aspoň vidno, jak je PC gaming zamorený antihráčmi. Že, ďakujeme za túto jebnutú PC komuniktu.

  • Felix píše:

   Ja tuto hru miluju. Hraju sám, protože nemám parťáka, ale je fakt, že jsem občas frustrovany z ostatních hráčů.
   Někteří dementi na Vás zaútočí i když jste sotva začal, máte zaparkovanou loď v outpostu a sbíráte materiál k plavbě. Prostě jen tak bez důvodu nic z toho nemají, jen znepříjemní hráči hru. Totéž, jak si někteří záměrně a cíleně vybírají sólo hráče a ve dvou a více lidech je potápějí. Sólohráč nemá šanci a s gamepadem tuplem ne. I tak SoT hraju často a rád. Baví mě potápět kostlivce, hledat poklady a brázdit moře.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *