Pracujú Playground Games na ďalšej hre?

Playground Games
V súvislosti so štúdiom Playground Games už dlhšie vieme, že pracujú na dvojici projektov, kde jeden je Forza Horizon a druhý by mal byť akčnou RPG. V súvislosti s ňou sa hovorilo o sérii Fable, ale podľa nových artworkov to vyzerá, že nakoniec pôjde o titul zasadený do Japonska.

Štúdio ale môže pracovať až na troch projektoch, z čoho aspoň jeden môže vyjsť po boku budúcej konzoly Xbox. Vyplýva to z novej pracovnej ponuky, podľa ktorej štúdio hľadá celkom 100 nových zamestnancov. Tí by nešli pomáhať ani jednému z dvoch známych tímov, ale by sa stali súčasťou celkom nového tímu, ktorý bude pracovať na neznámom projekte. Jestvuje pritom možnosť, že by štúdio mohlo pracovať až na dvoch akčných RPG. Kým jedno zrejme pracuje na vyššie spomenutom projekte s pracovným názvom Berserk a druhé pravdepodobne na piatej Forze Horizon, tu by sme sa mohli dočkať napríklad projektu Fable, o ktorom sa hovorí už dlhší čas.

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár