Fable žije a vyjde na Xbox Series X!

Fable

Jedným z najočakávanejších predstavení včerajšieho večera bolo oznámenie novej, dlho pripravovanej RPG štúdia Playground Games. A presne tak, ako sa hovorilo už pred časom, hra nesie názov Fable.

Áno, legendárna RPG séria od Petra Molyneuxa sa dočká rebootu z dielne štúdia, ktoré stojí za jednými z najväčších a najzábavnejších open-worldov v portfóliu Xbox Game Studios. Môžeme sa domnievať, že Fable na tom nebude inak, keďže titul nemajú na starosti len vývojári z tímu Forza, ale svoje skúsenosti do titulu prinášajú aj vývojári zo štúdií ako Lionhead, Rockstar či Kojima Productions.

Nanešťastie, dočkali sme sa len ohlasovacieho teaseru, ktorý síce beží v engine, ale nehovorí nám nič o hre. Pri prezentovanej grafike však nie je prekvapením, ak hra vyjde len na Xbox Series X a vynechá vydanie na terajšiu generáciu konzol. Okrem toho samozrejme vyjde na PC a bude súčasťou služby Xbox Game Pass.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *