FIFA 19 Ultimate Team: Vitajte v klube 1%

FIFA 19
Electronic Arts v reakcii na skoršie rozhodnutia regulačných úradov začali vo FIFA 19 odhaľovať informácie o tom, akú šancu máte na získanie určitých kariet v režime FIFA Ultimate Team. A možno práve tým sa niekomu potvrdili obavy o tom, ako je systém nastavený.

EA Sports totiž začali hráčov informovať súbežne so spustením prvej FUT akcie, Ones to Watch. V rámci tohto launch eventu môžu hráči získať až 23 exkluzívnych OtW kartičiek hráčov. V rámci tejto kolekcie sú v hre dokonca dostupné po dobu pár dní aj špeciálne verzie Cristiana Ronalda, ktorý prestúpil z Realu Madrid do Juventusu Turín alebo Riyada Mahreza, ktorý sa presunul z Leicesteru do Manchester City. Samotné kartičky majú veľmi dobré štatistiky a navyše pridávajú permanentný rating boost v rámci hry. Napríklad oproti štandardnej karte Ronalda má ten z Juventusu rating až 94. Aká je však šanca, že na takúto kartu natrafíte?

FIFA 19 Ones to Watch FUT

Menej, ako jedno percento. EA v rámci infografiky uvádza aj to, aká je percentuálna šanca, že získate práve svoju vytúženú kartičku. A tá pri kúpe FUT balíčkov predstavuje menej ako jedno percento. Oproti tomu je šanca, že získate 75+ Gold hráča, istá na 100%. Taktiež máte celkom slušnú 41% šancu získať kartu s ratingom Gold 82+. Omnoho menšia šanca je už potom v prípade Gold 85+ kariet, kde je to len 4,3%.

FIFA 19 Ones to Watch Odds

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *