Quantic Dream, štúdio stojace za Detroit: Become Human, hľadá PC vývojárov

Detroit Become Human
Štúdio Quantic Dream v posledných rokoch vyvinulo niekoľko kritikmi ocenených exkluzivít pre PlayStation, ako sú Heavy Rain, Beyond Two Souls alebo Detroit: Become Human. Štúdio samotné však nikdy nepatrilo Sony a jednalo sa o externú firmu, ktorá si môže o projektoch sama rozhodovať. Teraz hľadá vývojárov so skúsenosťami s vývojom hier na PC.

V novej pracovnej ponuke Quantic Dream hľadá skúsených počítačových programátorov, ktorí majú obrovské skúsenosti s platformou Microsoft DirectX a jeho dvomi poslednými verziami: DirectX 11 a DirectX 12. Obe rozhrania sú podporované aj Xboxom One a pretože je štúdio Quantic Dream nezávislé, existuje tu možnosť, že sa pripravovaný titul objaví aj na Xbox One. Očakávame pritom, vzhľadom k predošlým skúsenostiam štúdia, že aj tento titul bude interaktívnym filmom, v ktorom majú rozhodnutia hráčov obrovský dopad na príbeh. V prípade ich posledného titulu, Detroit: Become Human ste dokonca doslova rozhodovali o živote a smrti troch androidov.

Quantic Dream PC

via ResetEra

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *