Tvorcovia Detroit: Become Human chystajú nový projekt, vyjde aj na Xbox

Detroit Become Human
Vyzerá to, že Detroit: Become Human bol poslednou PlayStation exkluzivitou z dielne Quantic Dream. Štúdio spolupracovalo so Sony posledných 12 rokov, dnes však v štúdiu získal minoritný podiel čínsky investor NetEase.

Jedná sa o rovnakého investora, ktorý získal podiel aj v štúdiu Bungie. Vo výsledku to ale znamená, že po tituloch ako Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human nás čakajú projekty, ktoré vyjdú aj na PC a Xbox. Potvrdil to aj sám šéf David Cage. Vo vyhlásení sa Cage vyjadril, že herný priemysel si v nadchádzajúcich rokoch prejde obrovskou evolúciou, či už to zahŕňa nový hardvér, biznis modely alebo spôsoby hrania.

“Chceme, aby v tejto napínavej budúcnosti zohrával Quantic Dream kľúčovú rolu a strategický partner, akým je NetEase, nám umožní expandovať naše kreatívne vízie a využívať potenciál našej spoločnosti naplno. NetEase chápe, o čo ide Quanticu, zdieľa naše nadšenie pre vysokokvalitné hry a ambície pre štúdio,” prehlásil Cage.

via WCCFtech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár