Crackdown 3 sa objaví na X018 v hrateľnej podobe

Crackdown 3 Horizontal
Nie, Crackdown 3 naozaj nekončí. Do jeho vydania ostávajú len necelé štyri mesiace a po štyroch dlhých rokoch si ho užijeme ako v krabicovej podobe, tak cez Xbox Game Pass.

Alebo je tu ešte jedna možnosť, ako si Crackdown 3 užiť. Pokiaľ budete v prvej polovici novembra/listopadu v Mexiku, na konferencii X018 bude hrateľná ukážka. Microsoft to potvrdil cez oficiálnu stránku Xbox México, kde potvrdil nielen to, že sa Crackdown 3 konečne dostane do rúk hráčov, ale najmä tým ukázal, že aj napriek nedostatočnému informovaniu sa s hrou stále počíta.

Vydanie hry bolo predbežne stanovené na 22. februára/února 2019, ale Microsoft v ďalších materiáloch konkrétny deň odstránil, preto je možné, že sa hry dočkáme skôr. Svoj podiel na tom má zrejme aj skutočnosť, že v rovnaký deň už vychádza Anthem a Metro: Exodus.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. Rado píše:

    Tak táto hra mi je totálne ukradnutá. Neviem prečo mám toto hrať. Už len ten černoch čo to propaguje je kus lajna, nie ďakujem neprosím. Toto je hra pre pošahané 10 ročné deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *