Čo ponúkne Battlefield V pri vydaní?

Battlefield V
Posledných pár mesiacov sme počúvali hlavne to, koľko vecí Battlefield V pri vydaní neponúkne. Možno práve preto DICE v novom vývojárskom denníku približuje, čo hra ponúkne, keď vyjde.

Okrem štyroch príbehových kapitol War Stories môžeme očakávať na úvod 8 multiplayerových máp, ale nie všetky sú dostupné vo všetkých režimoch. Navyše sú spárované a tak sú v každom prostredí dostupné dve mapy. Ukážkovým príkladom sú mapy Rotterdam a Devastation, vzdialené len pár desiatok metrov od seba. Iné mapy od seba môžu byť pre zmenu vzdialené stovky metrov. Celkovo sa teda bavíme o štyroch dvojiciach máp použiteľných v režimoch ako Domination, Final Stand, Conquest, ale aj v režime Grand Operations, ktorý bude tiež dostupný pri vydaní.

Jedná sa celkovo o dvojice máp NarvikFjell 652Rotterdam a DevastationTwisted SteelArrasHamada Aerodrome. Najväčšou mapou v hre pritom bude africká Hamada. V rámci úvodnej sezóny hry tak zamierime do Holandska, Nórska aj Afriky. Čo sa režimu Grand Operations týka, niektoré hry budú predĺžené a napríklad Operation Norway, hrateľná v bete, bola predĺžená z troch dní na štyri. DICE nevylučuje ani, že niektoré operácie môžu potrvať až sedem herných dní.

Vo videu sa tiež spomína rozsiahla deštrukcia, ktorá bude obsiahnutá ako v exteriéri, tak v interiéroch a zasiahne aj napríklad stromy na mape Twisted Steel, ktorú sme mohli vidieť už v prvom traileri na hru.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Dudu14 píše:

    No nič moc teda za tú cenovku…Asi si počkám na nejakú akcošku lebo toto za full price nemá zmysel kupovať 🙂

  1. 9. novembra 2018

    […] ODPORÚČAME: Čo ponúkne Battlefield V pri vydaní? […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *