Below získalo rating v Austrálii, hra tak môže vyjsť už čoskoro

Below
Pri komerčne dostupných hrách sú ratingy povinnosťou a konečne ich začína dostávať aj Xbox One exkluzivita oznámená spolu s konzolou v roku 2013 – Below.

Hra od štúdia Capybara Games získala od austrálskej ratingovej komisie rating M, čo znamená, že nie je vhodná pre osoby mladšie ako 15 rokov. To by tiež mohlo znamenať, že v našom regióne hra obdrží rating 16+. Dôvodom pre udelenie tohto ratingu je skutočnosť, že aj keď izometrický titul nie je nejakým extra veľkým krvákom, predsa len tu natrafíme na miernu úroveň násilia a len mierne sa tu rozoberajú témy, ktoré nemusia byť vhodné pre mladších.

Below je vôbec najstaršou ohlásenou a pritom nevydanou exkluzivitou pre Xbox One. Produkciu má na starosti nezávislé kanadské štúdio Capybara Games, ktoré stojí aj napríklad za titulom Super Time Force alebo OK K.O.! Let’s Play Heroes podľa rovnomenného seriálu Cartoon Network.

Below

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *