Ashen vyjde ešte tento rok, tvrdí štúdio

Ashen
Napriek tomu, že by Xbox exkluzivity Ashen a Below mali vyjsť ešte tento rok, Microsoft im nevenoval priveľa pozornosti a na X018 evente ich odignoroval úplne. A nie, nedošlo k odkladu. Minimálne nie v prípade Ashen.

Štúdio Aurora44 stojace za temnou RPG Ashen potvrdilo, že hra vyjde ešte tento rok. Je to pozoruhodné, keďže je už november a do konca roka ostáva len 48 dní. „Garantujeme, že Ashen vyjde tento rok a intenzívne pracujeme na tom, aby bola hra pri vydaní čo najlepšia, keď budeme pripravení zdieľať konkrétny dátum vydania, spravíme tak!“, vyjadrilo sa štúdio cez Twitter.

Hru sme mohli vidieť naposledy na Gamescome, kde štúdio Aurora44 ukázalo nový gameplay, ukazujúci lepšie animácie a systém boja oproti predošlej hre. Okrem toho bude hra vylepšená pre Xbox One X, kde pobeží v natívnom 4K rozlíšení.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *