Phil Spencer: Xbox Game Pass má milióny užívateľov, predaje hier aj tak rastú

Xbox Game Pass je naozaj atraktívnou službou, čo dokazuje aj spokojnosť zo strany Microsoftu. Jeho herný šéf Phil Spencer prehlásil, že služba má milióny aktívnych užívateľov. Číslo však neuviedol.

„Myslím si, že je to skvelá voľba pre hráčov. Vidíme, že služba neuveriteľne rastie, dnes máme milióny predplatiteľov. Platí ale, že každá hra, ktorá je v Game Passe, sa dá kúpiť. Milujem, že si môžete postaviť hernú knižnicu kupovaním hier; predaje hier aj v súčasnosti rastú, trh je neuveriteľne zdravý a to je skvelé. Ak si ale chcete vyskladať hernú knižnicu s mesačným predplatným, tiež je tu skvelý spôsob a ako hráča ma teší, že máte na našej platforme možnosť výberu. Vec, ktorú však naozaj milujem na Game Passe, je, že hráči s predplatným hrajú viac hier, než bez neho. Hrajú žánre, ktoré predtým nehrali, pretože je ľahké si ich vyskúšať,“uviedol Phil Spencer v rozhovore pre LevelUp.

Ako získavate nové hry?

Pozri výsledky

Loading ... Loading ...

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *