Gears POP! prezentuje gameplay

Gears Pop!
Väčšinu pozornosti na E3 zožalo ohlásenie Gears 5, ale štúdio The Coalition ukázalo aj ďalšie dve hry. Jednou z nich je real-time stratégia Gears: Tactics inšpirovaná sériou XCOM a mobilná hra Gears POP! v hlavnej roli s populárnymi figurkami.

Na rozdiel od Gears 5 a Gears: Tactics sme však na E3 nevideli gameplay. To sa už zmenilo, keďže The Coalition v rámci Developer Diary zverejnili vôbec prvý gameplay a dali nám tak možnosť utvoriť si prvý gameplay. Z neho môžeme vidieť, že Gears POP! sa hrá podobne ako Plants vs Zombies. V tomto prípade ide výlučne o 1v1 multiplayerovku, v ktorej bude dvojica hráčov bojovať o zabratie čo najväčšieho teritória behom troch minút hrania. Ide teda o ideálnu Gears rýchlovku do hromadnej dopravy.

Postavičky v hre by sa dali rozdeliť do dvoch kategórií, kde jedni budú bojovať a druhí budú strážiť dobité teritórium. Nechýbajú ani explózie, ktoré sú pre Gears typické a ani ikonické postavičky, ktoré vychádzajú z Funko POP! figúrok, ktoré boli uvedené na trh už skôr.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár