Games with Gold: December prinesie prvú Xbox hru

Games with Gold
Microsoft už oznámil, ktoré hry uvidíme budúci mesiac v ponuke Games with Gold a hoci v ponuke nenájdeme mimoriadne pecky, nájdeme tu jedno prekvapenie.

Tým je vôbec prvýkrát hra z pôvodnej Xbox konzoly. Hráči môžu očakávať v druhej polovici decembra hru Mercenaries: Playground of Destruction, ktorá je kompatibilná s Xbox One a vďaka vylepšenej spätnej kompatibilite sa renderuje v 1080p na Xbox One a One S, a v podstatne vyššom rozlíšení na Xbox One X. V onom mesiaci bude ešte dostupný zadarmo pre Xbox 360 a Xbox One Dragon Age II. Uvoľnený bude už v najbližších dňoch a v ponuke Games with Gold zotrvá do 15. decembra/prosince. Obľúbená RPG je súčasťou série.

Čisto na Xbox One bude potom od začiatku decembra dostupná hra Q.U.B.E. 2. Pôjde o pomerne zvláštnu logickú plošinovku, ktorá sa do istej miery ponáša na Portal. V polovici mesiaca ju doplní hra Never Alone, známa tiež ako Kisima Innitchuna. 2D plošinovka od vydavateľa E-Line Media je inšpirovaná starou rozprávkou aljašských indiánov o dievčine Nune a jej polárnej líške. Hráči budú ovládať oboch aktérov a postupne tak odhaľovať príbeh poviedky.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Mercenaries: určitě vyzkouším, pamatuji, jak to pařil syn na PS2…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *