Ubisoft predstavil Far Cry: New Dawn

Far Cry: New Dawn
Ubisoft počas VGA predstavil post-apokalyptické Far Cry: New Dawn, ktoré vychádza – ako inak – začiatkom budúceho roka. Presnejšie sa tak stane 15. februára/února.

Ako vidíme, hra sa bude odohrávať 17 rokov po Far Cry 5 v post-apokalyptickom prostredí, ktoré ovplyvní aj vzhľad zbraní a vozidiel a vlastne aj celého sveta Hope County, ktorý bol zdevastovaný jadrovou vojnou. Hlavnými postavami sú tentoraz dvojičky Mickey a Lou, ktoré môžeme vidieť aj na obale hry. Sú líderkami frankcie Highwaymenov, teda dialničiarov, ktorí brázdia ruinami Hope County a snažia sa získať zdroje pre prežitie.

V post-apokalyptickom Far Cry budeme rozvíjať svoju komunitu preživších, prostredníctvom Escalation módu budeme získavať zbrane a cez Expedície naprieč celou krajinou budeme získavať zdroje a formovať aliancie s inými preživšími. Far Cry preberá aj survival prvky zo State of Decay: úlohy si možno prevziať z rôznych častí základní, od pracovného stola cez tréningové centrum až po záhradu zdravia.

Far Cry: New Dawn bude co-op pre dvoch hráčov a mimo iného v ňom budeme pátrať po Josephovi Seedovi, ktorý predpovedal apokalypsu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár