Mortal Kombat 11 ohlásený, vyjde už na jar

Mortal Kombat 11
Ako sa špekulovalo, tak sa potvrdilo a Mortal Kombat 11 je realitou. Ba čo viac, vychádza už 23. apríla/dubna 2019 na PC aj konzoly.

Štúdio NetherRealm ho oznámili prostredníctvom dve-a-pol-minútového traileru, ktorý začína hneď bojom Scorpia s Raidenom. Vývojári potvrdili aj návrat gear systému z Injustice 2, tentoraz nazvaný Custom Character Variations. Pomocou neho si budete môcť všelijako customizovať postavu, aby odpovedala čo najbližšie k vašim predstavám. V traileri môžeme vidieť kopu chvatov, hromadu zabíjania a tiež jednu Brutality na koniec. Hra má ponúknuť kolekciu nových aj klasických bojovníkov a podľa tvorcov ponúkne aj najlepší kinematický story mód za posledných 25 rokov série. Ak si hru predobjednáte, dostanete ako bonusovú postavu Shao Khana a tiež prístup k bete, pričom už dnes by mali byť spustené predobjednávky.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Mortal kombat X bude v GP…skvělé.
    MK 2 jsem hrával s bratrancem na AMIZE…. kde vynikl i skvělý soundtrack… třeba viz:
    https://www.youtube.com/watch?v=EAwWPadFsOA

    A film Mortal kombat: jedno z nejlepších akčních béček ever

Pridaj komentár