Vývojári Gears of War môžu pracovať na novej značke pre Xbox

Forza, Gears, Halo, Forza, Gears, Halo, Forza, Gears…

Vývojárske štúdio The Coalition, ktoré doteraz vyvíjalo výhradne sériu Gears of War, pracuje na novej, zatiaľ neohlásenej značke. Vyplýva to zo životopisu Colina Pentyho, ktorý v štúdiu pracuje ako technický art riaditeľ. Jeho životopis hovorí o tom, že štúdio pracuje – alebo pracovalo – na celkom novej a zatiaľ neohlásenej značke, ktorá je vyvíjaná pre Xbox One.

Colin Penty The Coalition CV

Nutno ale dodať, že môže ísť aj o zrušený projekt, keďže na rozdiel od iných hier sa v popise spomína výhradne Xbox One. Ostatné hry, ktoré štúdio vydalo – Gears of War: Ultimate Edition, Gears of War 4 a Gears 5, majú v popise zmienky aj o Windows 10 a Xbox One X.

Nutno doplniť, že už skôr sa na internete objavili správy o tom, že spoluprácu so štúdiom v minulosti potvrdili aj Storylab Productions. Práve tí sa mali podieľať na neohlásenej hre, ktorá nemala spadať do sveta Gears of War. Podľa ich slov sa na projekte pracovalo v roku 2017. Zatiaľ sme sa ale žiadneho ohlásenia nedočkali.

The Coalition Storylab Productions

via Gamefragger

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *