XboxDVR dostalo vlastnú mobilnú apku

Game DVR
Webová stránka XboxDVR ponúka praktický spôsob, ako sťahovať svoje screenshoty a videá z Xboxu do počítača. Stránka jednoducho eliminovala nedostatky oficiálneho systému a aj preto sa teší veľkej popularite medzi hráčmi aj hernými novinármi.

Niet preto divu, že stránka po rokoch existencie dostáva vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorú si viete stiahnuť na iPhone aj Android. Po zadaní svojho gamertagu udete mať okamžite k dispozícii prehľad klipov a screenshotov, ktoré ste nahrali na Xbox Live. Screenshoty môžete sťahovať alebo zdieľať na sociálne siete (vrátane FB), videá môžete pre zmenu skracovať. Aplikácia teda ponúka aj základné možnosti úpravy, ktoré oceníte, ak chcete svoje zážitky zdieľať s kamarátmi a minúť pri tom čo najmenej MB.

Apka XDVR – Share Xbox Clips, respektíve Share Xbox Clips & Screenshots for Xbox DVR, je dostupná zadarmo na stiahnutie pre iPhone a Android.

XDVR Xbox DVR iPhone App

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár